Listing ref: aisi-d2-flat-bar-25mm-mex7415
| Grade | D2 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.000 MT |
| Surface | Ground |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 25 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Length | 1,000 mm |