Listing ref: aisi-ss304-plate-8mm-mex1422
| Grade | SS304 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity | 1.600 MT |
| Surface | Pickled |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 8 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,300 mm |