Listing ref: aisi-ss304-sheet-2mm-mex1253
| Grade | SS304 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Sheet |
| Quantity | 2.200 MT |
| Surface | Pickled |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 2 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |