Listing ref: asnzs-1594-ha350-plate-10mm-mex7706
| Grade | HA350 |
|---|---|
| Standard | AS/NZS 1594 |
| Form | Plate |
| Quantity | 3.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |