Listing ref: asnzs-3678-grade-450-plate-10mm-mex7705
| Grade | Grade 450 |
|---|---|
| Standard | AS/NZS 3678 |
| Form | Plate |
| Quantity | 8.100 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |