Listing ref: csa-g4021-400w-plate-10mm-mex7700
| Grade | 400W |
|---|---|
| Standard | CSA G40.21 |
| Form | Plate |
| Quantity | 9.900 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |