Listing ref: en-10088-1-14845-sheet-6mm-mex7510
| Grade | 1.4845 |
|---|---|
| Standard | EN 10088-1 |
| Form | Sheet |
| Quantity | 3.900 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |