Listing ref: gbt-1299-3cr2w8v-round-bar-80mm-mex7830
| Grade | 3Cr2W8V |
|---|---|
| Standard | GB/T 1299 |
| Form | Round Bar |
| Quantity | 1.700 MT |
| Surface | Peeled |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Diameter | 80 mm |
|---|---|
| Length | 3,000 mm |