Listing ref: gbt-1591-q345b-plate-10mm-mex7659
| Grade | Q345B |
|---|---|
| Standard | GB/T 1591 |
| Form | Plate |
| Quantity | 9.100 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |