Listing ref: gost-380-st3sp-plate-10mm-mex7649
| Grade | St3sp |
|---|---|
| Standard | GOST 380 |
| Form | Plate |
| Quantity | 6.500 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |