Listing ref: gost-4543-30hn3a-round-bar-50mm-mex7815
| Grade | 30HN3A |
|---|---|
| Standard | GOST 4543 |
| Form | Round Bar |
| Quantity | 2.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Diameter | 50 mm |
|---|---|
| Length | 6,000 mm |