Listing ref: gost-5632-08x18h10-sheet-6mm-mex7604
| Grade | 08X18H10 |
|---|---|
| Standard | GOST 5632 |
| Form | Sheet |
| Quantity | 2.400 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |