Listing ref: h11-flat-bar-40mm-mex1261
| Grade | H11 |
|---|---|
| Standard | AISI/DIN |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.700 MT |
| Surface | Ground |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 40 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Length | 3,000 mm |