Listing ref: h13-flat-bar-40mm-mex1406
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 1.000 MT |
| Surface | Ground |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Thickness | 40 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Length | 1,100 mm |