Listing ref: h13-plate-105mm-mex7030
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity | 0.800 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 105 mm |
|---|---|
| Width | 258 mm |
| Length | 1,800 mm |