Listing ref: h13-plate-155mm-mex7047
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity | 0.700 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 155 mm |
|---|---|
| Width | 405 mm |
| Length | 1,500 mm |