Listing ref: h21-flat-bar-30mm-mex1473
| Grade | H21 |
|---|---|
| Standard | AISI/DIN |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.700 MT |
| Surface | Ground |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 30 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Length | 900 mm |