Listing ref: is-2062-e250a-angle-35mm-mex1160
| Grade | E250A |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 1.600 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Leg A | 35 mm |
|---|---|
| Leg B | 35 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Length | 6,000 mm |