Listing ref: is-2062-e250b-angle-40mm-mex1169
| Grade | E250B |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 4.100 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 40 mm |
|---|---|
| Leg B | 25 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Length | 6,706 mm |