Listing ref: is-2062-e350a-angle-65mm-mex7402
| Grade | E350A |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 7.100 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 65 mm |
|---|---|
| Leg B | 65 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Length | 6,706 mm |