Listing ref: is-2062-e350a-angle-70mm-mex1287
| Grade | E350A |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 1.700 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 70 mm |
|---|---|
| Leg B | 70 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Length | 6,096 mm |