Listing ref: is-2062-e410-plate-10mm-mex7634
| Grade | E410 |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Plate |
| Quantity | 4.100 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |