Listing ref: is-2062-e410a-angle-150mm-mex1172
| Grade | E410A |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 4.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 150 mm |
|---|---|
| Leg B | 75 mm |
| Thickness | 12 mm |
| Length | 12,000 mm |