Listing ref: is2062-e250a-angle-10mm-mex1159
| Grade | IS2062 E250A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Angle |
| Quantity | 2.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 70 mm |
|---|---|
| Leg B | 70 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Length | 5,486 mm |