Listing ref: is2062-e250a-flat-bar-12mm-mex1408
| Grade | IS2062 E250A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 2.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 12 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Length | 6,100 mm |