Listing ref: is2062-e350a-angle-12mm-mex1162
| Grade | IS2062 E350A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Angle |
| Quantity | 2.800 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Leg A | 200 mm |
|---|---|
| Leg B | 200 mm |
| Thickness | 12 mm |
| Length | 6,000 mm |