Listing ref: is2062-e410a-angle-10mm-mex1289
| Grade | IS2062 E410A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Angle |
| Quantity | 7.100 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Leg A | 150 mm |
|---|---|
| Leg B | 150 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Length | 6,096 mm |