Listing ref: is2062-e410a-angle-18mm-mex1275
| Grade | IS2062 E410A |
|---|---|
| Standard | IS2062:2011 |
| Form | Angle |
| Quantity | 5.500 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 200 mm |
|---|---|
| Leg B | 150 mm |
| Thickness | 18 mm |
| Length | 6,706 mm |