Listing ref: jis-g3114-sma400-plate-10mm-mex7775
| Grade | SMA400 |
|---|---|
| Standard | JIS G3114 |
| Form | Plate |
| Quantity | 7.900 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |