Listing ref: jis-g4303-sus310s-sheet-6mm-mex7516
| Grade | SUS310S |
|---|---|
| Standard | JIS G4303 |
| Form | Sheet |
| Quantity | 4.000 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |