RFQ ref: jis-g4801-sup9a-round-bar-30mm-rfq7543 · Steel · Entry open
| Grade | SUP9A |
|---|---|
| Standard | JIS G4801 |
| Form | Round Bar |
| Quantity Required | 1.400 MT |
| Partial Qty | Acceptable |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | Normalised |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 17 May 2026, 06:18 |
| Diameter | 30 mm |
|---|---|
| Length | 6,000 mm |