RFQ ref: ks-d3566-sts304-sheet-6mm-rfq7693 · Steel · Entry open
| Grade | STS304 |
|---|---|
| Standard | KS D3566 |
| Form | Sheet |
| Quantity Required | 3.700 MT |
| Partial Qty | Acceptable |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 17 May 2026, 06:18 |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |