Listing ref: nf-a35-551-xc10-plate-10mm-mex7665
| Grade | XC10 |
|---|---|
| Standard | NF A35-551 |
| Form | Plate |
| Quantity | 5.500 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |