Listing ref: nf-a35-574-z7cn18-09-sheet-6mm-mex7804
| Grade | Z7CN18-09 |
|---|---|
| Standard | NF A35-574 |
| Form | Sheet |
| Quantity | 2.200 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |