Listing ref: ss304-plate-10mm-mex7313
| Grade | SS304 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Plate |
| Quantity | 1.400 MT |
| Surface | Pickled |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,200 mm |