RFQ ref: csa-g4021-480w-plate-10mm-rfq7703 · Steel · Entry open
| Grade | 480W |
|---|---|
| Standard | CSA G40.21 |
| Form | Plate |
| Quantity Required | 8.200 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 17 May 2026, 06:18 |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |