RFQ ref: en-10088-1-14401-sheet-6mm-rfq7508 · Steel · Entry open
| Grade | 1.4401 |
|---|---|
| Standard | EN 10088-1 |
| Form | Sheet |
| Quantity Required | 1.300 MT |
| Partial Qty | Acceptable |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 17 May 2026, 06:18 |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |