RFQ ref: is-2062-e350-plate-10mm-rfq7633 · Steel · Entry open
| Grade | E350 |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Plate |
| Quantity Required | 4.600 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 17 May 2026, 06:18 |
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Width | 1,500 mm |
| Length | 3,000 mm |