RFQ ref: uni-6900-x5crni1810-sheet-6mm-rfq7788 · Steel · Entry open
| Grade | X5CrNi1810 |
|---|---|
| Standard | UNI 6900 |
| Form | Sheet |
| Quantity Required | 2.500 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Solution Annealed |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Max Participants | 5 sellers |
| Participants | 0 registered · 5 slots left |
| Period 1 Closes | 17 May 2026, 06:18 |
| Thickness | 6 mm |
|---|---|
| Width | 1,250 mm |
| Length | 2,500 mm |