Listing ref: commercial-mild-steel-ms-angle-40mm-mex1175
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | Commercial Mild Steel |
| Form | Angle |
| Quantity | 3.900 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Leg A | 40 mm |
|---|---|
| Leg B | 40 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Length | 6,000 mm |