Listing ref: commercial-mild-steel-ms-angle-80mm-mex1161
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | Commercial Mild Steel |
| Form | Angle |
| Quantity | 2.700 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Leg A | 80 mm |
|---|---|
| Leg B | 80 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Length | 12,000 mm |