Listing ref: commercial-mild-steel-ms-angle-50mm-mex1274
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | Commercial Mild Steel |
| Form | Angle |
| Quantity | 2.800 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Leg A | 50 mm |
|---|---|
| Leg B | 30 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Length | 5,486 mm |