Listing ref: commercial-mild-steel-ms-angle-60mm-mex1279
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | Commercial Mild Steel |
| Form | Angle |
| Quantity | 6.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Leg A | 60 mm |
|---|---|
| Leg B | 40 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Length | 5,486 mm |