Listing ref: h13-flat-bar-42mm-mex6993
| Grade | H13 |
|---|---|
| Standard | AISI |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 0.400 MT |
| Surface | Black (Forged) |
| Processing | Annealed |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Thickness | 42 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Length | 4,600 mm |