Listing ref: is-2062-e250a-angle-75mm-mex1407
| Grade | E250A |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 2.400 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Leg A | 75 mm |
|---|---|
| Leg B | 75 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Length | 5,800 mm |