Listing ref: is-2062-e410a-angle-110mm-mex1291
| Grade | E410A |
|---|---|
| Standard | IS 2062 |
| Form | Angle |
| Quantity | 6.700 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Partial Qty | Acceptable |
| Leg A | 110 mm |
|---|---|
| Leg B | 110 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Length | 5,486 mm |