Listing ref: ms-angle-10mm-mex1168
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | |
| Form | Angle |
| Quantity | 3.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Leg A | 70 mm |
|---|---|
| Leg B | 45 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Length | 6,096 mm |