Listing ref: ms-angle-3mm-mex1157
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | |
| Form | Angle |
| Quantity | 5.800 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Leg A | 35 mm |
|---|---|
| Leg B | 35 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Length | 6,000 mm |