Listing ref: ms-angle-8mm-mex1286
| Grade | MS |
|---|---|
| Standard | |
| Form | Angle |
| Quantity | 2.000 MT |
| Surface | Black (Hot Rolled) |
| Processing | As Rolled |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% against dispatch documents |
| Leg A | 65 mm |
|---|---|
| Leg B | 65 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Length | 5,486 mm |