Listing ref: en24-flat-bar-30mm-mex6892
| Grade | EN24 |
|---|---|
| Standard | BS970 |
| Form | Flat Bar |
| Quantity | 2.100 MT |
| Surface | Bright Drawn |
| Processing | Normalised |
| Documentation | Fully certified |
| Payment Terms | 100% Advance before dispatch |
| Thickness | 30 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Length | 2,700 mm |